דף הבית >  > שאלות ותשובות

שאלות ותשובות

מהו פרופיל הלקוח המתאים לניהול תיק השקעות בתפנית דיסקונט?
+
כל אדם בעל יתרות כספיות פנויות של מעל 500 אלף ש"ח ואופק השקעה בינוני או ארוך מתאים לניהול תיקים. כיום אנו שרויים בסביבה כלכלית מאתגרת המאופיינת בריביות נמוכות, בתנודתיות גבוהה ובמגמות כלכליות המשתנות ללא הרף. ניהול תיק השקעות בתפנית דיסקונט מתאים לכל אותם לקוחות אשר מעוניינים שבעלי מקצוע איכותיים, אחראיים ובעלי ניסיון רב ייקחו על עצמם את המשימה לנווט עבורך בשווקים הפיננסיים, תוך הבנה עמוקה של צרכיך האישיים, ציפיותיך, חששותיך ותקוותיך.
מהו הסכום המינימאלי לפתיחת תיק השקעות?
+
בהתאם למדיניות החברה - היקף מינימאלי לניהול תיק השקעות בישראל הוא 500,000 ש"ח. היקף מינימאלי לניהול תיק השקעות בחו"ל (מטבע זר) הוא החל מ- 300,000$ ו- 300,000€.
איך הופכים להיות לקוחות תפנית דיסקונט?
+
נשמח לעמוד לשירותך באמצעות טופס יצירת הקשר באתר זה או דרך פניה ישירה אלינו בטלפון 076-805-2222. אנו מתחייבים לחזור אליך בהקדם לתיאום פגישה אישית עם נציג תפנית דיסקונט. צור/צרי איתנו קשר ואנו נפגוש אותך ונתאים לך תיק השקעות בהתאם לצרכייך, העדפותיך הפיננסיות ורמת הסיכון המתאימה לך.
במידה ואינני לקוח של בנק דיסקונט, האם אני עדיין יכול לנהל תיק בתפנית דיסקונט?
+
בוודאי, תפנית דיסקונט משרתת את לקוחות כל הבנקים בישראל. טרם פתיחת התיק בחברה, יפתח הלקוח חשבון מנוהל בסניף הבנק שלו, שבו גם יתנהל החשבון.
אני מפחד ממניות. מה אפשר להציע לי?
+
ללקוחות שונאי סיכון, יוצע תיק השקעות שיורכב מתמהיל של אגרות חוב ומכשירים פיננסיים סחירים מסוגים שונים. התיק יכלול אגרות חוב ממשלתיות ואגרות חוב של חברות בעלות איתנות פיננסית גבוהה. ועדות ההשקעה השונות קובעות את החלוקה הפנימית בין אפיקי ההשקעה השונים וטווח ההשקעה בהתאם להתפתחויות השונות במשק ובשוק ההון. מסלול זה מאפשר, בהשקעה נכונה לאורך זמן, להניב תשואה עודפת על פיקדונות בנקאיים. תיק ההשקעות זה עשוי להיות מושפע מתנודתיות הטווח הקצר.
במידה ואני מעוניין לשנות את המדיניות בתיק, מה עושים?
+
כל מה שעליך לעשות במקרה זה הוא ליצור קשר עם מנהל קשרי הלקוחות האישי שלך ובהתאם לשיחה תיקבע המדיניות החדשה בתיק.
איך ניתן למשוך כסף או להגדיל את תיק ההשקעות?
+
יש לתאם ביצוע פעולות של משיכת כספים מהחשבון או הפקדה לחשבון עם מנהל קשרי הלקוחות האישי שלך בחברה.
איך אני יודע כמה כסף יש בחשבון?
+
בהתאם לחוק, אחת לרבעון נשלח אל הלקוח דוח מקיף הכולל את הרכב התיק, תנועות ותשואות. לקוח המעוניין לקבל דיווחים בתדירות תכופה יותר, יכול לבקש זאת ממנהל קשרי הלקוחות שמצוי עמו בקשר. בנוסף, ניתן להתעדכן לגבי התיק באמצעות אתר האינטרנט של הבנק ובסניף עצמו.
תפנית דיסקונט מזמינה אותך ליצור קשר עם המקצוענים שלנו
לתיאום פגישה:
powered by Art-up חזור למעלה